SENSORY / CZUJNIKI FOTOELEKTRYCZNE DATALOGIC
S50, S51, S300, S100, S3Z, S41, S3

Należy dodać, że Datalogic Automation posiada sensory zamknięte w wielu różnych obudować, dzięki czemu można dopasować w wielu miejscach na linii produkcyjnej.

Poniżej prezentujemy najpopularniejsze modele sensorów fotoelektrycznych Datalogic.

SENSORY DATALOGIC CYLINDRYCZNE M18

Seria S50

Obudowa:
cylindryczna
Skrócony opis:

Najbardziej popularna seria czujników fotoelektrycznych w obudowie M18. Podwójne wyjście NO+NC.
sensor-cylindryczny-datalogic
Charakterystyka: S50 to podstawowa seria cylindrycznych czujników fotoelektrycznych realizujących funkcję bramki świetlnej, zbliżeniową i odbiciową z polaryzacją. Emisja światła realizowana przez diody LED, jak i laser, z optyką osiową lub promieniową, przewodem 2 m lub 4-pinowym konektorem M12 i w obudowie z tworzywa sztucznego. Modele dostępne w wersji DC to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich zastosowań przemysłowych, zamknięte w plastikowej obudowie z 2 otworami mocującymi, co gwarantuje doskonałą elastyczność montażu.
Zastosowanie: Szeroka gama zastosowań: nadaje się do wszystkich zastosowań przemysłowych. Modele laserowe: wysoka powtarzalność detekcji zapewniająca dokładny odczyt Kabel lub 4-pinowy konektor M12: elastyczne połączenie spełniające wymogi klienta Optyka osiowa lub promieniowa: dostosowanie do mechanicznych uwarunkowań instalacji.
Funkcje zalety: Szeroka gama zastosowań: nadaje się do wszystkich zastosowań przemysłowych Modele laserowe: wysoka powtarzalność detekcji zapewniająca dokładny odczyt Kabel lub 4-pinowy konektor M12: elastyczne połączenie spełniające wymogi klienta Optyka osiowa lub promieniowa: dostosowanie do mechanicznych uwarunkowań instalacji.

Seria S51

Obudowa:
cylindryczna
Skrócony opis:

Ekonomiczne czujniki w obudowach M18. Jedno wyjście sterowane NO lub NC.
sensory-fotoelektryczne-s51-datalogic
Charakterystyka: S51 to podstawowa seria cylindrycznych czujników fotoelektrycznych realizujących funkcję bramki wietlnej, zbliżeniową i odbiciową z polaryzacją. Emisja światła realizowana przez diody LED, z optyką osiową lub promieniową, przewodem 2 m lub 4-pinowym konektorem M12. Modele dostępne również w wersji z DC w metalowej lub plastikowej obudowie. Plastikowa obudowa z płaskimi ściankami i 2 otworami mocujących gwarantuje doskonałą elastyczność montażu.
Zastosowanie: Produkty tej serii zostały zaprojektowane z myślą o następujących zastosowaniach: automaty, linie do pakowania, linie przesyłowe, maszyny do obróbki materiałów ceramicznych, automatyzowane magazyny.
Funkcje zalety: Stosunek wydajności do ceny: najbardziej opłacalne rozwiązanie dla detekcji Szeroka gama zastosowań: nadaje się do wszystkich zastosowań przemysłowych. Optyka osiowa lub promieniowa: dostosowanie do mechanicznych uwarunkowań instalacji..

Seria S5

Obudowa:
cylindryczna
Skrócony opis:

Seria S5 to szeroka gama czujników fotoelektrycznych w cylindrycznych obudowach M18 z tworzywa sztucznego.
sensory-fotoelektryczne-s5-datalogic
Charakterystyka: Seria S5 to szeroka gama czujników fotoelektrycznych w cylindrycznych obudowach M18 z tworzywa sztucznego. Do wyboru są modele o bardzo zróżnicowanych funkcjach: ze stałą ogniskową 15 i 50 mm, odbiciowe od przedmiotu o zasięgu krótkim, średnim lub długim. Dyfuzyjne osiągają zasięgi do 60 cm, odbiciowy od lusterka - 4 m, odbiciowy od lusterka z polaryzacją - 3 m oraz 1m w wypadku wykrywania materiałów przezroczystych. Bramki świetlne o zasięgu do 12m oraz czujniki światłowodowe. Dostępnych jest wiele modeli zarówno z optyką osiową jak i promieniową. Modele z tej serii dostępne są z konektorami lub połączeniami kablowymi, wersja 3-żyłowa VAC lub 4-żyłowa VDC wersje z kompletną konfiguracją wyjść NPN/PNP dark on - light on. Czerwona dioda LED umieszczona w dolnej części czujnika sygnalizuje stan wyjścia. Wersje z regulacją trymerem są również wyposażone w zieloną diodę LED sygnalizującą stabilność przełączania w oparciu o natężenie odbieranego sygnału. Wytrzymała obudowa z tworzywa ABS w każdych okolicznościach zapewnia stopień ochrony IP67.
Zastosowanie: Produkty tej serii zostały zaprojektowane z myślą o następujących zastosowaniach: automaty, linie do pakowania, linie przesyłowe, maszyny do obróbki materiałów ceramicznych, automatyzowane magazyny.
Funkcje zalety: Szeroka gama zastosowań: nadaje się do wszystkich zastosowań przemysłowych. Wersje zasilanie prądem zmiennym lub stałym: dopasowanie do danego zastosowania. Optyka osiowa lub promieniowa: dostosowanie do mechanicznych uwarunkowań instalacji.

Seria S15

Obudowa:
cylindryczna
Skrócony opis:

S15 to podstawowa seria cylindrycznych czujników fotoelektrycznych realizujących funkcję bramki świetlnej, zbliżeniową i odbiciową z polaryzacją, bez regulacji czułości. Dostępne w wersji z certyfikatem Ecolab.
sensory-fotoelektryczne-s15-datalogic
Charakterystyka: S15 to podstawowa seria cylindrycznych czujników fotoelektrycznych realizujących funkcję bramki świetlnej, zbliżeniową i odbiciową z polaryzacją, bez regulacji czułości. Są dostępne w wersji z 2m przewodem lub 4-pinowym połączeniem M12 i elastyczną końcówką. Ich niewielka plastikowa obudowa o długości 40mm i umożliwia zastosowanie modeli tej serii nawet w najmniejszej przestrzeni, przy jednoczesnym zachowaniu stopnia ochrony IP69K.
Zastosowanie: Produkty tej serii zostały zaprojektowane z myślą o następujących zastosowaniach: automaty, linie do pakowania, linie przesyłowe, maszyny do obróbki materiałów ceramicznych, automatyzowane magazyny.
Funkcje zalety: Stosunek wydajności do ceny: najbardziej opłacalne rozwiązanie dla detekcji. Krótka obudowa: nadaje się do zastosowań w niewielkiej przestrzeni. Stopień ochrony IP69K: doskonała niezawodność w trudnych warunkach użytkowania lub w przypadku mycia wysokociśnieniowym strumieniem wody. Przewód lub 4-pinowy konektor M12 z elastyczną końcówką: dostosowanie do mechanicznych uwarunkowań instalacji.

RESZTA SENSORÓW WKRÓTCE